Re: DPH u prodejních automatů
Ano, firma nam do budovy dala 2 automaty. Zamestnanci si chodi do jednoho na bagety a do druheho na kavicku :-) Nyni mam fakturovat, ale nevim jakou sazbou DPH = nase firma neni platcem DPH, tudiz musim castku pricist k cene bez DPH a vyfakturovat jednu cenu, je to spravne? Nebo vubec nemam fakturovat DPH?
Re: DPH u prodejních automatů
Aha. Bagety a kávičku platíte firmě, které automaty patří a zaměstnavatel NEPLÁTCE má firmě fakturovat za to, že tam ty automaty má?
Pak tam DPH nebude, protože jste neplátci. Až budete plátci, cenu za převod práv navýšíte o DPH, protože když už jsem ten článek našel, tak ho tady dám :)
http://www.epravo.cz/top/clanky/dalsi-rozhodnuti-nejvyssiho-spravniho-soudu-ve-veci-sazby-dph-pri-umisteni-vyhernich-hracich-automatu-61910.html
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.