13. 3. 2012 13:56
Re: SD,vedlejšák ,DPP a prohlášení Do 5000,- nepodepsané prohlášení = srážková daň a tím to končí.Nad 5000,- nepodepsané prohlášení nebo jakákoliv částka a podepsané prohlášení = zálohová daň a potvrzení o zdanitelných příjmech patří do DP.
13. 3. 2012 14:05
Re: SD,vedlejšák ,DPP a prohlášení Tak já ám DPP na rovných 5000+podepsané prohl.a bylo mě vyplaceno rovných 5000,-Kč.
13. 3. 2012 14:35
Re: SD,vedlejšák ,DPP a prohlášení Ano, to jsem psala, při podepsaném prohlášení se odvádí z jakékoliv částky zálohová daň. Při takto malém příjmu celou daň pokryje sleva na poplatníka, takže odvod je nulový. Do daňového přiznání to patří.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.