Vlákno názorů k dotazu Ukončení PP a nová PS- jeden zaměstnava od xJ - Re: Ukončení PP a nová PS- jeden...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 28. 5. 2012 20:10

    xJ (neregistrovaný)

    Re: Ukončení PP a nová PS- jeden zaměst
    Já tedy nechápu, proč chcete ukončovat pracovní poměr.
    Vždyť jí můžete jenom dodatkem změnit po určitou dobu náplň práce, když s tím bude souhlasit. Vyzkoušenou už ji snad máte dostatečně, ne? On by se takový nový pracovní poměr s novou zkušební dobou nemusel také vůbe líbit případné kontrole.

  • 28. 5. 2012 20:41

    Máňa... (neregistrovaný)

    Re: Ukončení PP a nová PS- jeden zaměst
    No taky mě to napadlo, když s tím vedení přišlo ( ale tu zkušebku chtějí- nebo možnost odebrat vedení- a paní by dál uklízela), proto se snažím zjistit. Paní máme ozkoušenou dostatečně- ale má toho nastarosti celkem hodně, kontroly, závozy materiálu, docházky, přijímání nových pracovníků, jednání se zákazníky a řešení případných reklamací....atd ( nemusí jí to jít)
    Takže by šlo? - dohoda o změně PS po dobu vedení uklid. pracovníků na dobu od-do, mzdový výměr vedoucího úklid. prac., prac. náplň vedoucího úklid. pracovníků.
    No a jak tam dát možnost odebrání vedení? Případně jejího odstoupení? ( proto chtěli tu zkušebku- nechtějí nikoho poškodit)
    Prosím jak formulovat ?

  • 28. 5. 2012 21:16

    xJ (neregistrovaný)

    Re: Ukončení PP a nová PS- jeden zaměst
    No vždyť píšu, změnit náplň práce např. na měsíc nebo dýl a uvidí se, jak to půjde. Když tak se to prodlouží a nebo to skončí. Podstatné je, aby s tím paní souhlasila, což asi ano, když by dokonce kývla na skončení dohodou a nový PP se zkušební dobou.

  • 28. 5. 2012 21:52

    Máňa... (neregistrovaný)

    Re: Ukončení PP a nová PS- jeden zaměst
    Dobře zkusím navrhnout ještě jednou změnu PS ( Již jsem zkoušela). Pak je na nich, aby si obhájili u kontroly.
    Pokud by nakonec řekli, že ukončí a bude nová PS.
    Budu dělat zápočťák a přihlášky a odhlášky? myslím,že ne.
    A nový průměr? ( jako u nového zaměstnance?)- myslím, že ne.

    Díky moc.

  • 29. 5. 2012 6:35

    jasná (neregistrovaný)

    Re: Ukončení PP a nová PS- jeden zaměst
    Zápočťák, odhlášky a přihlášky by jste nové nedělala, pokud budou PP na sebe bezprosatředně navazovat (př. ukončíte v pátek a nový PP musí začít od soboty, pokud by byl nový PP od pondělka, museli by jste dělat přihlášky, odhlášky, zápočťák).
    Průměr stanovíte nový, pravděpodobný. Bude vykonávat novou činnost, takže nemůžete použít průměr z předešlého PP, zaměstnankyni by jste poškodili.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).