Hlavní navigace

Názor k dotazu Čtvrtletní příjem-pro Karu, RenatuH aj. od WW - Re: Čtvrtletní příjem-pro Karu, RenatuH RenatkoH, jsme jen...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 10. 12. 2012 18:26

    WW (neregistrovaný)

    Re: Čtvrtletní příjem-pro Karu, RenatuH
    RenatkoH, jsme jen lidi a české zákony jsou džungle, proto zde také diskutujeme, že .. skrzeva tu nevyplacenou mzdu snad jen opravdu žádat podporu v hmotné nouzi, ale musím říci, že o tu já jsem nežádala, protože jsem se tak nějak styděla, když pracuji, že mi ani zaměstnavatel nezaplatí, jako by nebyl s mojí prací spokojen. Já vím, logiku to nemá, ale je to prostě tak.
    Zálohy já průběžně zjišťuji, ovšem marně, my právě máme více majitelů ve firmě, a toto má na starosti jeden takový "chytrý", který prostě nechce říci, kolik každému dal, snad z důvodu, aby jeden nevěděl kolik dostal druhý, fakt nevím, argumentuje vždy s tím "já si to pak z jejich výplat odečtu" :-D. Můžu vám říci, že tímto jednáním se firma naprosto ztrapňuje, jsem z malého města a je to fakt síla když povím kde dělám :-D ... Jen se stále modlím, aby někdo z tím potvrzením příjmu k dávkám hmotné nouze nepřišel :-D
    Hezký den vsem :-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).