Hlavní navigace

Názor k dotazu Odměňování od xy5 - Re: odměňování někdy zůstává rozum stát nad různými příkazy,...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 11. 5. 2015 13:07

    xy5

    Re: odměňování
    někdy zůstává rozum stát nad různými příkazy, raději nekomentovat. Dost by mě zajímalo (řečnická otázka), jestli mají tito lidé svoje děti, vnoučata. Každý SD by si měl uvědomit, že tím, že chce ukázat, jaký je Jura a chce chodit v tomto věku každý den do práce, jak svým potomkům hrozně škodí. Tito lidé totiž jdou na ruku naší vládě, která má pádný argument, že lidé mohou chodit do důchodu v 70ti nebo ještě déle. Oni berou SD a ještě si přivydělají, takže na tom jsou dobře. Jiní lidé, kteří by mohli na jejich místě pracovat, jsou na ÚP. Ostatní, kteří jsou nyní v prac. procesu a budou MUSET pracovat do 70ti (zatím se o zastropování jenom mluví, ale pokud vím, tak ještě není schváleno), tak budou mít problémy, aby se toho věku vůbec dožili. Je to jenom moje konstatování, každý ať si dělá co chce, ale já sama jsem rozzlobená, že mi odchod do důchodu tak prodloužili, že už bych za dřívějška byla ve SD, ale takto ho mám stále ještě v nedohlednu....

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).