Re: PROSÍM MOC SPĚCHÁ !
***
Já bych to dala vše až na dopravu do nedaňových, protože :
ubytování je pro zákazníky (nedaňově), doprava (nevím o jakou dopravu, zda dopravu zákazníka nebo doprava reklam.předmětů-takže tuto nevím kam), galavečer + občerstvení je jasné nedaňově .
Snad se ještě nekdo ozve
Re: PROSÍM MOC SPĚCHÁ !
Propagační služba je, že propagujete své výrobky - budete mít z toho nějaké kšeftíky - zde můžete dát do nákladů např. nájem sálu, místnosti, ale naproti tomu ubytování svých zákazníků nemůžete dát do nákladů, protože nejsou Vašimi zaměstnanci (u zaměstnanců by to šlo - viz §24/2/zh a v rozsahu zákona o cest. náhradách, které platí právě jen pro zaměstnance).
Propagace a reklama se někdy také špatně obhajuje,musí být podložena věrohodnou smlouvou a doložením reklamovaného loga na výrobcích, tabulích, dresích atd.
A reprezentace je jasná - viz §25/1/t nejsou daňově uznatelné "výdaje na reprezentaci, kterými jsou zejména výdaje na pohoštění, občerstvení a dary" - to platí pro všechny bez ohledu, kterou činností se zabýváte.
Asi to lépe nevysvětlím :-((
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.