Re: exekutor - požadavek
Ale když sdělím, že se zaměstnanec nezdržuje na konkrétním pracovišti, tak to může být i pravda, ne jen krytí zaměstnance. Např. u naší zemědělské firmy pracují konkrétní zaměstnanci s exekucemi v provozu rostlinné výroby a pracoviště mají podle potřeby na jakémkoliv obdělávaném pozemku firmy. Někdy i v areálu firmy, ale není to v pravidelnou dobu. Zatím jsem se ale s takovým požadavkem nesetkala.
Re: exekutor - požadavek
Dobrý den,
také jsem měla pár takových požadavků, zejména u zaměstnanců, kteří bydlí ve větší vzdálenosti, a sděluji exekutorovi, že vzhledem k rizikovému charakteru výrobního provozu je osobní návštěva na pracovišti zcela vyloučena (to není žádný výmysl, je to podobné, jako kdyby chtěl exekutor předávat listiny u vysoké pece plné roztaveného železa).
Přesto jeden exekuční úřad naběhl do firmy a zabavil zaměstnanci osobní věci, které měl v šatní skříňce (mobil, tablet ...). Bohužel to byla vina vrátného, který se pos*** z vesty a průkazky s nápisem "soudní exekutor". Pokud exekutor přijde, je u nás na vedoucím provozu jestli zaměstnance na krátký čas z výroby uvolní nebo ne.
Ale exekutoří mají čas ... a mají ho dobře zaplacený ... a tak klidně počkají i do konce směny.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.