Re: Pravděpodobný výdělek
Těžko vám tady dnes někdo vypočítá, jak vám bude stanoven pravděpodobný výdělek pro nárok na dovolenou, kterou stejně budete čerpat pravděpodobně až příští rok, po ukončení MD.Proč jste tedy podepisovala dohodu o ukončení PP a ještě pravděpodobně bez nároku na odstupné?
Re: Pravděpodobný výdělek
Nejdřív jsem se bránila, ale bylo mi řečeno, že firma bude zřejmě zrušena, a že si zavřu cestičku do firmy B. Dávat odstupné v naší firmě není zvykem a nechtěla jsem si dělat se šéfem zle, když už to mám za pár. Moc dobře vím, že se nás zaměstnanců elegantně zbavili, aby nemuseli vyplácet odstupné. Je to vážně těžké popisovat, ale všichni jako ovečky podepsali s tím, že máme nízké základy. Ostatně tak to bylo nastaveno i ve firmě A, s tím, že platy byly vždycky daleko vyšší někdy až 3-násobné.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.