Re: nájemní smlouva+nevrácení vratné kau
nevím jestli poradím, ale řeknu jak to máme my. také máme v podnájmu družstevní byt, a jsme nahlášeni na družstvu. Zkuste dojít na družstvo a zeptat se jestli vás nahlásila.Máte to přes realitní kancelář? Asi ne. tak si hledejte jiný byt, paní napište doporučený dopis že z těchto důvodů rušíte nájem a jeden nájem jí nezaplatte,protože vám zřejmě kauci nevrátí. napište si stavy elektro a vodu, plyn. více asi neporadím, ale přes soudy to bude nadlouho
Re: nájemní smlouva+nevrácení vratné kau
Děkuji moc krát za odpoveď.Chtěla bych jsem se jeste zeptat,jestli když jste hlasená na bytovém,jestli požadovali po Vás nějaké osobní udaje.Každopádně na bytové pujdu a to jen proto,abych tam tu "naší" paní nahlásila jaký podvod udělala s náma.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.