Hlavní navigace

vstupní prohlídka-přidělení z-ce § 43a Z

  • (neregistrovaný) 194.228.7.---

    20. 11. 2012 13:38

    Dobrý den, prosím vás jakou máte zkušenost s dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli a vstupní prohlídkou – musí být anebo nemusí? Do naší firmy byli přiděleni zaměstnanci dle § 43a. Na školení nám říkali, že musejí mít vstupní LP a to i kdyby pracovali na stejné pozici jakou mají ve své „klasické“ pracovní smlouvě. LP musejí mít prý proto, že se jedná o práci v jiném subjektu. Náš bezpečák s tím nesouhlasí, protože se z-ci nemá naše firma žádný pracovněprávní vztah – tvrdí. Jak to tedy je. Musejí mít tito přidělení z-ci vstupní prohlídku, když k nám jsou přiděleni nebo nemusejí a kdo by je měl případně na vstupní prohlídku vyslat ?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).