Hlavní navigace

Zrychlené odpisy

  • (neregistrovaný) 89.24.212.---

    13. 12. 2012 8:45

    Dobrý den,
    mohu při zrychleném odpisování majetku přerušit nebo jen ponížit odpisy? V §32 DzP to nemohu najít, nebo to bylo jen v dřívějších letech?
    Děkuji.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).