Hlavní navigace

Příjem au pair_roční zúčtování daně

  • (neregistrovaný) 194.228.7.---

    29. 1. 2013 10:39

    Dobrý den, změnilo se prosím něco ohledně příjmů au pair ..? Našla jsem, že předmětem daně není § 3 odst. 4 písm. e ZDP
    e) příjem plynoucí poplatníkovi uvedenému v § 2 odst. 2, který vypomáhá s domácími pracemi v zahraničí, nebo poplatníkovi uvedenému v § 2 odst. 3, který vypomáhá s domácími pracemi v České republice, a to za stravu a ubytování, jde-li o příjem k uspokojování základních sociálních, kulturních nebo vzdělávacích potřeb (au-pair).
    "Moje" au pair ale říká, že tam pracovala bez smlouvy a pobírala plat ... takže to pak není za stravu a ubytování ..? Můžete prosím poradit?Tuším, že byla v Anglii. moc děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).