Hlavní navigace

Cesťák - nevím si rady?!

  • (neregistrovaný)

    31. 1. 2013 10:39

    Dobrý den,

    snažím se tady zpracovat cesťák, ale jsem v koncích.
    3 zaměstnanci vysláni na prac.cestu do Polska, jeden vyjížděl ze stejné obce, kde máme sídlo společnosti, dva ale vyjížděli ze svých bydlišť. Uvedu konkrétně:

    1) agenturní zaměstnanec - nástup na prac.cestu Frýdek-Místek (zde máme i sídlo) - paní měla být odvezena firemním autem do Polského Těšína, ale jelikož náš řidič zaspal, jela taxíkem???

    2) kmenový zaměstnanec, bydliště Český Těšín, pěšky došla do Polského Těšína

    3) kmenový zaměstnanec bydlící v Polském Těšíně. Dostala den před odjezdem zálohu ve výši 2000Kč.

    Z Polského Těšína všechny tři odjely autobusem do Katowic, tam přesedly na vlak do Krakowa a tam je na nádraží měl vyzvednout někdo z firmy kam jely na to školení, akorát se to nepovedlo a tak jely taxíkem.

    Zpáteční cesta - z firmy na nádraží taxíkem, pak vlakem do Katowic a pak už se to zase rozděluje. Zaměstnankyně bydlící v Polsku zůstala v Katowicích na víkend u rodičů.

    Zaměstnankyně bydlící v Českém Těšíně jela z Katowic autobusem do Polského Těšína a pěšky domů přes hranice.

    A poslední agenturní zaměstnankyně odjela autobusem do F-M.

    Zálohu na cestu dostala pouze jedna, protože mluví polsky a kupovala všechny jízdenky.
    Dne 17.1.2013 vyměnila zálohu ve výši 1600 kč na zloté, dostala 252PLN a po skončení cesty mi přinesla zpátky 20PLN. Koupila za to jizdenky a oběd pro všechny tři. A já fakt nevím co s tím udělat. Musím kvůli tomu vézt pokladnu v PLN?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).