Hlavní navigace

Příjem z věcného břemene

  • (neregistrovaný) 213.226.228.---

    1. 2. 2013 14:15

    Obdržela jsem úplatu za zřízení věcného
    břemene jako souikromá osoba ve výši
    20000 Kč. Daní se tento příjem?
    Patří do § 10? Podle kterého písmene?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).