Hlavní navigace

Stavební práce v EU

  • (neregistrovaný) 85.92.56.---

    11. 2. 2013 10:38

    FO provádí stavebně - montážní práce ve Španělsku pro českou firmu.
    Fakturuje v EUR.
    Kam tyto příjmy v daňovém přiznání budu uvádět?
    Normálně v přepočtu data platby v KČ do § 7 příloha č.1 s možností odečtu 80 % výdajů

    Nemusí být FO plátce DPH?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).