Hlavní navigace

Příjem z pronájmu (§9)

  • (neregistrovaný) 90.179.203.---

    18. 2. 2013 14:29

    Prosím o radu.

    Pronajímáme činžovní dům a pronajímáme byty a nebytové prostory několika firmám. V nájmu jsou zahrnuty všechny služby a na konci roku se nedělá už žádné vyúčtování.
    Můžu si celé faktury za spotřeb. elektřinu, úklid baráku, teplo atd.
    celé dát do výdajů?
    Přijaté úroky na účtu jsou příjmem dle §8, nebo můžu nechat v §9?
    Vedeme daňovou evidenci.
    Předem moc děkuji za rady.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).