Hlavní navigace

Leasing - převzetí vozidla před smlouvou

  • (neregistrovaný) 213.194.213.---

    20. 3. 2013 14:37

    Dobrý den,
    leasingová smlouva začíná 1.7.2012, předmět leasingu byl převzat 21.6.2012. Lze účtovat na vrub 518 časově rozlišenou mimořádnou leasingovou splátku+nultou splátku za 7 měsíců v roce 2012 nebo za 6 měsíců (již od června, nebo až od počátku běhu leasignové smlouvy?). § 24 odst. 4 mi říká ode dne převzetí předmetu leasingu, ale když smlouva a splátky nabíhají až od měsíce dalšího??? Děkuji pěkně.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).