Hlavní navigace

Pronájem pracovní síly do státu v EU

  • (neregistrovaný) 81.200.56.---

    23. 3. 2013 15:06

    Prosím máte někdo zkušenosti s pronájmem pracovní síly v EÚ?
    Mám zaměstnance, který má pracovní smlouvu u mě v české firmě a pracuje rovněž i část roku pro jiného zaměstnavatele v EU. Zaměstnavatel v EU ho nemůže zaměstnat z důvodu vysokých odvodů. Jak mohu ošetřit tuto práci, abych mohl zahraničnímu zaměstnavateli fakturovat práci tohoto mého zaměstnance. Lze využít nějakou podobnou dohodu o dočasném přidělení zaměstnance k jinému zaměstnavateli dle § 43a ZP. Platí to i v rámci EÚ?
    Děkuji za vaše zkušenosti.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).