Hlavní navigace

Prodej auta nezahrnutého v majetku - dph

  • (neregistrovaný) 212.111.4.---

    26. 3. 2013 21:00

    OSVČ, daňová evidence, plátce dph nakoupil a do měsíce prodal nákladní auto.
    Můžu uplatnit dph na vstupu z přijaté faktury a dph na výstupu z vystavené faktury když není auto v obchodním majetku?
    Chtěla bych totiž tento prodej danit podle §10 a nevím, jestli uvádět příjem a s tím související výdaje z cen s nebo bez dph.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).