Hlavní navigace

Smluvní lékař- nová smlouva od 1.4.?

  • (neregistrovaný) 46.183.56.---

    27. 3. 2013 6:17

    Máme již několik let uzavřenu smlouvu o poskytování závodní preventivní péče dle ust.§ 51 a § 491zákona č. 40/1964 Sb., Obč. zák.. Od 1.4.2013 by měla být smlouva uzavřena dle §53odst.1zákona o specifických zdrav. službách. Nevíte prosím někdo, zda-li je nutné uzavřít novou smlouvu?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).