Hlavní navigace

Vratky provizí-prosím poraďte!

  • (neregistrovaný) 77.242.90.---

    27. 3. 2013 7:48

    Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat: Pojišťovací poradkyně přerušila živnost (šla na ÜP, posléze do zaměstnání na HPP), po přerušení podnikání v pojišťovnictví jí však ještě 2 roky bude chodit od pojišťovnyí vyúčtování provizí na vrácení. Jde o zrušené pojistky, ona musí vracet část provizí pojišťovně.
    Jak s tímto naložit, když jde o výdaje po ukončení podnikání? Jde o výdaje - § 7 nebo kam uvádět - nebo neuvádět na DP?
    Děkuji moc, momentálně vůbec nevím co s tím.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).