Hlavní navigace

Splnění podmínky pro odepisování FVE ??

  • (neregistrovaný) 77.48.52.---

    5. 4. 2013 10:26

    Moc bych prosila o radu ohledně §30b ZoDzP.
    Čím se řídím u splnění podmínek pro odepisování FVE ?
    Kdy začnu odepisovat ?
    Datum obdržení licence 5/2012
    Datum uvedení do provozu 9/2012
    Datum zařazení do majetku je až 12/2012, jelikož dodavatelská firma dodala až v 12/2012 konečnou fakturu se zúčtovanou zaplacenou zálohou. Tato konečná faktura je hrazena až v roce 2013.
    Zařadila jsem majetek ve 12/2012 dle přijaté faktury.
    Odepisuji až od ledna 2013 že ? Mám to tak správně ?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).