Hlavní navigace

Zahraniční faktury ZDPH

  • 78.45.86.---

    11. 4. 2013 15:16

    Dobrý den, prosím o pomoc.

    Faktury ze zahraničí ještě z roku 2010: uplatnění odpočtu bylo k datumu vystavení těchto zahraničních faktur...

    V roce 2011 po novele zákona máme nárok na odpočet daně až když máme v ruce daňový doklad???

    Podle § 35 se zahraniční faktura považuje za daňový doklad dnem, kdy jsme na fakturu doplnili potřebné údaje (kdy jsme fakturu měli v ruce) a to platilo už před novelou?

    máme ty faktury z r. 2010 teda špatně??

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).