Hlavní navigace

Příspěvek na péči domov seniorů s.r.o.

  • (neregistrovaný) 79.98.79.---

    11. 4. 2013 16:04

    Prosím o radu na jaký účet zaúčtovat příspěvky od úřadu práce pro klienty domova seniorů(s.r.o.), musí se tyto příspěvky danit? v §4 odst.1 písm.i) Zákona o daních z příjmů nedaní, ale toto se týká fyzických osob, co daně z příjmů právnických osob, také tyto příspěvky nedaní?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).