Hlavní navigace

Aplikace tepelné izolace - přenos daň.p?

  • (neregistrovaný) 77.48.143.---

    21. 4. 2013 17:12

    Dobrý den,

    obdržela jsem jednoduchý příjmový doklad od firmy, která je plátce DPH za "aplikaci tepelné izolace".

    Na dokladu není nic o přenesení daňové povinnost dle §92e a že máme vypočítat a odvést DPH.

    Co s tím? Domnívám se, že to má být v rámci přenesené dańové povinnosti, je to za březen, takže bych to měla mít v hlášení za březen.

    Vyžádat si daňový doklad? Nebo nechat tak a DPH přiznat?

    Když nic na příjmovém dokladu neuvedeno, kdo zodpovídá?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).