Hlavní navigace

Prodej vozu

  • (neregistrovaný) 78.108.152.---

    24. 4. 2013 8:36

    Prodáváme vůz v roce 2013, který byl v majetku firmy od roku 2008. Protože jsme dávali výdaje %, nikdy jsme nepočítali odpisy, ale když si udělám tabulku odpisů, tak bylo auto vlastně už loni odepsané. Takže letos k příjmu za prodej nemám žádnou zůstatkovou cenu. Je to tak?
    Auto mám vyhozené z majetku před prodejem, chci dát příjem do daní podle §10 a hledám k příjmu náklad. Asi nenajdu... ???

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).