Hlavní navigace

Příspěvek na dovolenou

  • (neregistrovaný) 95.85.226.---

    18. 5. 2013 10:34

    prosím podle kterého § se vytváří fond na dovolenou pro zaměstnance - musí-li se vlbec tvořit a do jaké částky je daň. uznatelný příspěvek zaměstnancům a rod. příslušníkům?

    část týkající se §6/9 d mi je jasná


    Děkuji Luisa

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).