Hlavní navigace

Obrat pro účely zákona o DPH a nájem

  • (neregistrovaný) 95.85.226.---

    28. 5. 2013 19:01

    Prosím o radu ... započítávají se do "obratu" příjmy z pronájmu bytu - soukromého? Dle §5 odst. 2) zdph chápu že ano ... i když mi to přijde hovadina:o)))

    Díky za radu Luisa

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).