Hlavní navigace

Sazba DPH u klinických studií

  • 10 81.30.230.---

    30. 5. 2013 12:08

    Dobrý den,

    prosím jaká sazba DPH platí pro klinické studie zpracované nemocnicí, které je fakturuje žadateli? Je to § 47, odst. 4 zákona č. 235/2004 Sb. o DPH - základní sazba? Nebo existují různé studie a u některých je základní a u jiných, kdy se např. testují léky na lidech je snížená?

    Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).