Hlavní navigace

Právnická osoba - přijatý dar

  • (neregistrovaný) 193.17.249.---

    3. 7. 2013 9:44

    Prosím o radu - česká s.r.o. přijala hmotný dar (nealko nápoje ve výši 3500 Kč), které rozdala dětem na závody, které pro ně uspořádala.
    Je tento dar předmětem darovací daně? Osvobození nelze - dle §19 odst 4 - jsme nad hranicí 3000 Kč a §20 odst 4 - nejsme zřízeni pro tyto účely. Je tam ještě nějaká jiná možnost? Nebo musíme podat DP a v tom případě do 30ti dnů a zaplatit daň? díky všem

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).