Hlavní navigace

Vzájemný zápočet

  • (neregistrovaný) 81.19.2.---

    15. 7. 2013 11:12

    Dobrý den,
    musí být na dohodě o vzájemné zápočtu pohledávek a závazků uveden § ? Popř. mohu použít §364 obchodního zákoníku (faktury jsou už po splatnosti)

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).