Hlavní navigace

faktura s daní na přenesenou

  • (neregistrovaný) 195.5.186.---

    17. 7. 2013 6:54

    Dobrý den, prosím o kontrolu, zda mám správně.
    vystavili jsme fakturu s daní v 05, odvedli. má být přenesená.
    vystavím opravný DD s DUZP 05 mínusem na celou částku , do účetnictví dám ke dni přijetí odběratelem? -§43 oprava lze provést ke dni obdržení ODD,
    dále vystavím fakturu na přenesenou s DUZP 05?
    pak vystavím dodatečné za 05 ř. 1 mínusem-původní plnění, ř. 25 částka bez daně plusem a nový výpis za květen + žádost o vratku
    děkuji a hezký den

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).