Hlavní navigace

Jak s DPH ?

  • (neregistrovaný) 90.180.116.---

    24. 2. 2012 12:45

    Zdravím, prosím o radu :
    Majitelé firmy jeli i se spolupracujícími firmami   na veletrh v zahraničí.
    Vstupenky i ubytování vyřizovala  a platila naše firma- zprostřekovatelské české firmě v Kč.

    Faktury  jsme obdrželi bez DPH s odvoláním na §89, 90.

    Jak mám provést přefakturaci za ubytování i vstupenky ostatním firmám?
    S DPH nebo bez ?

    Děkuji za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).