Hlavní navigace

Příplatek za vedení při zastupování?

  • (neregistrovaný) 46.253.96.---

    23. 10. 2013 9:25

    Dobrý den, prosím Vás nevím si rady. Jaký příplatek má dostat vedoucí, který zastupuje svého nadřízeného dle § 124 odst. 2 b) ZP? Bere totiž svůj vlastní příplatek za vedení a nyní má dostat ještě příplatek toho svého nadřízeného, když ho zastupuje a nevím jestli se dává příplatek jen toho nadřízeného(je samozřejmě vyšší) a nebo dostane příplatek svůj + ještě příplatek toho nadřízeného? Poradíte prosím někdo? Děkuji všem za rady.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).