Hlavní navigace

Názor k dotazu Nákup a prodej zboží od Martin M - Ty plácáš hezky z cesty ;D asi musíš...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 24. 7. 2016 9:45

    Martin M (neregistrovaný)

    Ty plácáš hezky z cesty ;D asi musíš být krásně zakomplexovaný chudáček  ;D btw. nevím, co tu meleš o nějakých snech, já už mám několik společností které mi dobře fungují a rozhodně si nenám na co stěžovat, když to řeknu hodně kulantně :)  O dovoz zboží jsem se začal zajímat v poslední době a napsal různé, i hodně zjednodušené dotazy na mnoho fór, abych se dozvěděl co nejvíce informací (toto je totiž nejlepší cesta, jak se dozvědět základní, primitivní praktické věci, ať už jde o jakoukoliv branži). Na podobných fórech totiž většinou odpoví lidé, kteří mají byť i malou zkušenost s určitou problematikou a i takové nejprimitivnější informace se potom dají zasadit dobře do kontextu k těm odborným. (Tady na tom fóru bohužel ne, tady vidím jenom vrchol trapnosti jednoho chudáka.) Samozřejmě už mám za sebou i mnoho osobních konzultací s odborníky, což je to hlavní, a známými, kteří toto provozují. Narozdíl od naprosto trapné, bezpředmětné diskuze s tebou se mi již dostalo všech informací, které jsem potřeboval a nyní už máme společně s kolegou na cestě první objednávka za 20 000 EUR - první vybavení eshopu. Co se týká té tvé basy, tak to se o nás bát nemusíš, vzhledem k tomu, že máme oba vystudovanou právnickou fakultu  :)  Tak čau ty ztroskotaný strejdo  :-*

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).