Hlavní navigace

SZM a daňová ztráta

  • (neregistrovaný) 212.80.64.---

    20. 3. 2008 10:00

    Prosím o radu: já jsem byla celý loňský rok na RD + od listopadu jsem podnikala, manžel byl zaměstnaný + celý rok podnikal jako vedlejší činnost. On měl z podnikání zisk, já ztrátu. Můžeme uplatnit společné zdanění manželů?
    A ještě - může si na mě manžel odečíst částku 4200 podle § 35ba, když podnikám, ale příjmy za loňský rok jsem měla nižší než 38040 Kč? Děkuji. M.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).