Hlavní navigace

Ostatní příjmy?

  • (neregistrovaný) 89.103.178.---

    30. 3. 2008 15:28

    Jak byste posuzovali příjmy za správcovství domu u FO, která si podává daňové přiznání, vyplácí si je se souhlasem ostatních spolumajitelů nemovitosti, činí celkem 40.000,-/rok - je správné je uvést do §10 ost.příjmy? A co zdravotní pojiťovna a sociálka - musí se z toho odvést pojištění? Děkuji moc za rady.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).