Hlavní navigace

Spolupracující osoba v roce 2008

  • (neregistrovaný) 83.208.54.---

    1. 4. 2008 23:29

    Vyplatí se spolupracující osoba při rovné dani 15% v roce 2008 ??
    Např. u dítěte jako spol. osoby nelze uplatnit daňové zvýhodnění dle § 35c, a ještě se zaplatí soc.a zdrav. pojištění. Myslím, že už to není výhodné. Co vy na to ??? Děkuji za názory.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).