Hlavní navigace

90% příjmů mimo ČR - čím prokázat?

  • (neregistrovaný) 212.111.9.---

    15. 4. 2008 14:02

    Účtuji organizační složku v ČR fyzické osoby se sídlem na Slovensku, již druhým rokem využíváme §7c/5, jelikož více než 90% příjmů má na Slovensku a tudíž neplatíme minimální daň.

    Za rok 2006 jsme dokládali skutečnost 90-ti% příjmů na Slovensku ověřeným přiznáním DPFO ze Slovenska, což bylo poměrně drahé, jelikož FÚ na Slovensku ověřil každou stranu podaného přiznání ..

    Letos jsem správkyni donesla kopii přiznání podaného na Slovensku s tím, že bylo podáváno poštou, takže i kopii podacího lístu. Správkyně mi to ale nechce uznat a pořád trvá na ověřeném přiznání.

    Prosím co si o tom myslíte? Dle mého názoru by jí podací lístek měl stačit ...

    Díky

    Veronika

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).