Hlavní navigace

Nájemní smlouva

• (neregistrovaný) 83.148.37.---

26. 5. 2008 0:05

V roce 1991 jsem vydražil nemovitost dům( koupil )ve veřejné dražbě nemovitost podle zákona 427 pragrafu 12 odstavec 3 do vlastnictví .Tato nemovitast byla prodána státem .privatizační komise měla podle zákona provést registaci v katastrálním úřadě , což neudělala. Naopak v roce 1993 si to zaregistrovalo magstrát města a dokonce to prošlo velkou privatizací v roce 1998 , V roce1993 mi byla násilně s výhružkama (poku ji nepodepíšu tak mě násilně vyhodí) , to se teď stalo . Niní se soudím o neplastnosti nájemní smlouvy. Nájemní smlouva psaná tak ze je to dodatek k protokou vydaní privatizací a ze jsem to vydražil podle paragrafu 15 . a platil jsem nájemné, čož není pravda Dražba byla provedena jak už jsem výše uvedl .Niní mě pan primátor s ředitelkou kremace . násilně za podpory městské policie vyhodily tím že odvrtali zámky a začali mi rabovat a ničit zařízení a požadujou abych jim jestě zaplatil že jsem se obohacoval. I když okresní soud napsal že jsem bezpochybně vydražil provozní jednotku a dům že je z pochybněn, Tak že by mi měli zatím vráti provozní jednotku,ale na potvrzení(kupní smlouva) je psaná i nemovitost dům. Prosil bych o radu a zda je tato nájemní smlouva platná či neplatná . Předem děkuji za radu.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).