Hlavní navigace

Slovák a český ŽL

  • (neregistrovaný) 217.195.161.---

    2. 6. 2008 12:49

    Dobrý den,
    prosím o radu,nejsem si jistá, jestli Slovák, mající český ŽL, na kterém je uvedeno, že je zahraniční osoba, je povinen vést daňovou evidenci nebo účetnictví? Stejně tak i Slováci ve sdružení... § 1 zákona oa účetnictví mi jasný není.
    Děkuji moc.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).