Hlavní navigace

Smlouva o pronajmu mistnosti v RD

  • (neregistrovaný) 82.119.248.---

    17. 9. 2008 19:17

    Dobrý den, jsme občanské sdružení poskytující internet. V souvislosti s touto činností máme v jedné obytné místnosti v rodinném domě jednoho z členů o.s. umístěných několik počítačů.
    Je možné uzavřít mezi o.s. a tímto pánem smlouvu o pronájmu místnosti?
    Pro tohoto pána je to příjem dle §9. Může si v přiznání od těchto příjmů odečíst výdaje v podobě prokázané spotřeby elektřiny v té místnosti?

    Děkuji za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).