Hlavní navigace

Převod účetnictví na daň.evidenci

  • (neregistrovaný) 213.180.39.---

    23. 9. 2008 12:58

    Dobrý den, nemáte prosím někdo praktickou zkušenost s převodem podvojného účetnictví na daň.evidenci ?
    §23 odst.8 písm.b) bod 1. ( daně z příjmů)
    Mám v rozvaze k 31.12.2007: Příjmy příštích období a Dohadné položky aktivní (obojí zaúčtováno interním dokladem do výnosů). Ovšem mate mě, že v zákoně je stanovena povinnost upravit základ daně (za 2007) jen o zůstatek Příjmů příštích období a nikoliv u Dohadných položek (aktivních i pasivních). Za reakce děkuji !

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).