Hlavní navigace

Tantiemy

  • (neregistrovaný) 85.70.108.---

    29. 10. 2008 14:52

    Dobrý den, prosila bych o radu zda se odvádí z tantiem zdravotní a soc. pojistění? Jde o příjem dle §6 nebo §8?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).