Hlavní navigace

Ochranné prac-pomůcky v peněž.formě

  • (neregistrovaný) 82.142.65.---

    18. 11. 2008 7:52

    Dobrý den, na základě čeho, nemůžu to najít v ZDP - pokud zaměstnavatel poskytuje tzv. perné - za to, že si zaměstnanec monterky pere doma na vlastní náklady, je vydaná směrnice komu za co za kolik ( rozpočet) přispívá zaměstnavatel do mzdy, pak není daň ani pojistné - ale v ZDP nemůžu najít, jen že je dle 6 odst. 7 od daně osvobozené, ale za jakých podmínek, že musí být směrnice - to najdu prosím kde ?? děkuji moc
    mate mě ZP § 104 Poskytování osobních ochranných pracovních prostředků nesmí zaměstnavatel nahrazovat finančním plněním. Ale perné není osobní ochranný prostředek-perné je "čistící" OP ..že ano ?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).