Hlavní navigace

DPFO nedoplatek 30 Kč - musím platit?

  • (neregistrovaný) 89.235.30.---

    13. 3. 2009 19:30

    Dobrý den, v přiznání k DPFO 2008 mi vyšel nedoplatek na dani ve výši 30 Kč. Jsem zaměstnaný a podnikám na vedlejší činnost. Přiznání jsem povinnen podat. Musím i zaplatit tento nedoplatek nebo se na mne vztahuje § 38b ZDP. Nejsem si jistý, zda mu rozumím správně. Děkuji za radu.

    "Daň nebo daň včetně zvýšení daně nebo penále se nepředepíše a neplatí, nepřesáhne-li 200 Kč nebo celkové zdanitelné příjmy nečiní u fyzické osoby více než 15 000 Kč. To neplatí, byla-li z těchto příjmů vybrána daň nebo záloha na daň srážkou."

    http://business.center.cz/business/pravo/zakony/dprij/cast3.aspx#par38b

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).