Hlavní navigace

Spolupracující osoba a §10

  • (neregistrovaný) 85.70.68.---

    17. 3. 2009 12:04

    Může manželka, kterou manžel vykazuje jako spolupracující osobu, mít osvobozený příjem ve výši 18 tis. Kč za to, že vypomáhala kamarádce v obchodě s inventurou? Nemusí to uvádět do daň.přiznání pod §10, ale je to dle §10 odst.3a osvobozeno?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).