Hlavní navigace

Reverse charge - editace časopisu?

  • (neregistrovaný) 88.100.198.---

    4. 4. 2009 10:40

    Dobrý den,
    chtěla bych moc poprosit o radu, zda vyfakturovanou editaci a úpravu časopisu (který naše firma vydává) od polského pána - plátce DPH - uplatnit jako reverse charge? Spadá tato služba do činností dle Zákona o DPH, §10, odst.6? Ja bych to zařadila pod bod c), ale nejsem si jistá. Moc všem děkuji za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).