Hlavní navigace

Služba od zahraniční osoby v ČR

  • (neregistrovaný) 89.102.38.---

    27. 4. 2009 23:16

    Prosím o kontrolu:
    Pořádali jsme se zahraniční osobou (nemá v ČR žádnou provozovnu) školení v Praze. Teď mně přišla od zahrničního partnera faktura: počet účastníků školení x cena.
    Části účastníkům budeme účast na školení fakturovat (ale v nižší, domluvené ceně, než zaplatíme zahrničnímu partnerovi)

    1) podle §10 odst.4 odvedu finančnímu úřadu 19% DPH (bez nároku na odpočet)
    2) daň odvedu ke dni skončení školení. ??
    3) nechám si doplnit na faktuře od zahraniční firmy náležitosti podle §32
    4) vystavím faktury za domluvenou cenu za účast na školení (jen cca polovině účastníků) vč. 19% DPH

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).