Hlavní navigace

Prodej ochranné známky - jak zdanit?

  • (neregistrovaný) 88.101.226.---

    15. 5. 2009 19:44

    Prosím o radu, jak zdanit u OSVČ prodej (převod)
    ochranné známky. Lze u podnikatele zahrnout
    do příjmů a uplatnit 40% paušál?
    Jak by se to zdaňovalo u nepodnikatele - jako § 10 bez
    žádných výdajů?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).